OFICJALNIE: Sheffield United pobiło klubowy rekord transferowy z... 2007 roku

OFICJALNIE: Sheffield United pobiło klubowy rekord transferowy z... 2007 roku
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sheffield United FC

Callum Robinson przeniósł się z Preston North End do Sheffield United.

Beniaminek Premier League jak dotąd nie jest zbyt rozrzutny, za to dokonuje niezwykle przemyślanych transferów. Po zakontraktowaniu wyróżniającego się w Championship Luke’a Freemana i legendy angielskiego futbolu Phila Jagielki, tym razem pozyskano obiecującego Calluma Robinsona.

24-latek w minionym sezonie, grając zwykle na pozycji lewoskrzydłowego, strzelił 13 goli i zanotował cztery asysty. W ten sposób zapracował sobie na transfer do Sheffield United, które zapłaciło za niego osiem milionów funtów. Dzięki temu przebity został angaż Jamesa Beattie’ego, który w 2007 roku (sic!) pochłonął rekordowe wówczas 3,5 miliona funtów. 

Irlandczyk z „Szablami” podpisał umowę, która wiąże obie strony do 30 czerwca 2023 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy