OFICJALNIE: Sheffield United pobiło klubowy rekord transferowy z... 2007 roku

OFICJALNIE: Sheffield United pobiło klubowy rekord transferowy z... 2007 roku
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sheffield United FC

Callum Robinson przeniósł się z Preston North End do Sheffield United.

Beniaminek Premier League jak dotąd nie jest zbyt rozrzutny, za to dokonuje niezwykle przemyślanych transferów. Po zakontraktowaniu wyróżniającego się w Championship Luke’a Freemana i legendy angielskiego futbolu Phila Jagielki, tym razem pozyskano obiecującego Calluma Robinsona.

24-latek w minionym sezonie, grając zwykle na pozycji lewoskrzydłowego, strzelił 13 goli i zanotował cztery asysty. W ten sposób zapracował sobie na transfer do Sheffield United, które zapłaciło za niego osiem milionów funtów. Dzięki temu przebity został angaż Jamesa Beattie’ego, który w 2007 roku (sic!) pochłonął rekordowe wówczas 3,5 miliona funtów. 

Irlandczyk z „Szablami” podpisał umowę, która wiąże obie strony do 30 czerwca 2023 roku. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy