Oficjalnie: Siedmiu piłkarzy opuszcza Bruk-Bet Termalicę

Oficjalnie: Siedmiu piłkarzy opuszcza Bruk-Bet Termalicę
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Włodarze Bruk-Bet Termaliki pozostawili zakończyć współpracę z aż siedmioma zawodnikami.

W nadchodzącym sezonie w barwach popularnych „Słoników” nie zobaczymy Bartłomieja Babiarza, Sebastiana Ziajki, Dalibora Plevy, Wojciecha Kędziory, Wołodymyra Kowala, Dawida Nowaka i Kornela Osyry.

Pierwsza wymieniona szóstka piłkarzy nie otrzymała propozycji przedłużenia wygasających umów. Natomiast ostatnich z nich wrócił do Piasta Gliwice, z którego był wypożyczony do ekipy z Niecieczy.

Z całej siódemki najwięcej spotkań dla Bruk-Betu Termaliki w niedawno zakończonym sezonie rozegrał Babiarz. Doświadczony pomocnik wystąpił w 34 meczach „Słoników”, w których zdobył jednego gola oraz zanotował tyle samo asyst. O dwie gry mniej na swoim koncie zanotował Osyra. Z kolei najwięcej bramek strzelił Nowak - trzy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy