Oficjalnie: Skowronek nowym trenerem Pogoni
2012-06-11 13:59:49; Aktualizacja: 13 lat temu
Na dzisiejszej konferencji prasowej prezesi klubu Pogoń Szczecin ogłosili nowego trenera. Zostanie nim Artur Skowronek.
W poprzednich latach trenował on Ruch Radzionków. Znany jest z tego, że lubi stawiać na młodych zawodników, co jest zgodne z filozofią, jaką chcą przyjąć "Portowcy".
- Prześledziliśmy cały sezon, wszystkie osiągnięcia trenera Skowronka. Posiadamy jeden z niższych budżetów w lidze, więc potrzebujemy odpowiedniej myśli szkoleniowej. Taką właśnie prezentuje Artur - powiedział Grzegorz Smolny, wiceprezes szczecinian.
Przypomnijmy, że Skowronek zastępuje Ryszrda Tarasieiwcza. Trener ten zakończył swoją przygodę ze szczecinianami, ponieważ nie porozumiał się z włodarzami klubu w sprawie nowego kontraktu.
- Odszedłem z Radzionkowa, ponieważ - nie obrażając tamtego klubu - nie podzielali oni moich ambicji. Teraz jestem w Szczecinie i to dla mnie powód do dumy. Dziękuje bardzo, za tak duży kredyt zaufania - komentował nowy trener Pogoni.
![FC Barcelona górą w hicie ligi hiszpańskiej [WIDEO]](img/photos/106636/170x113/raphinha.jpg)
![Trzeciego finału z rzędu nie będzie. Pogoń Szczecin wyeliminowana z Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113237/170x113/xyz.jpg)



![Robert Lewandowski zmarnował rzut karny! Mnóstwo emocji w meczu FC Barcelona - Atletico Madryt [WIDEO]](img/photos/111024/170x113/robert-lewandowski.jpg)


![FC Barcelona górą w hicie ligi hiszpańskiej [WIDEO]](img/photos/106636/90x60/raphinha.jpg)
![Trzeciego finału z rzędu nie będzie. Pogoń Szczecin wyeliminowana z Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113237/90x60/xyz.jpg)



![Robert Lewandowski zmarnował rzut karny! Mnóstwo emocji w meczu FC Barcelona - Atletico Madryt [WIDEO]](img/photos/111024/90x60/robert-lewandowski.jpg)





