OFICJALNIE: Sobieski i Rudnik w Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Sobieski i Rudnik w Stomilu Olsztyn
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stomil Olsztyn

Michał Sobieski i Dawid Rudnik dołączyli do Stomilu Olsztyn.

Wprawdzie rozgrywki pierwszej ligi ruszyły kilka tygodni temu, jednak zespoły nadal kompletują kadry, aby w trakcie sezonu nie zaskoczyły ich kontuzje oraz wykluczenia spowodowane kartkami. W ostatnich dniach do drużyny Stomilu Olsztyn dołączyli Michał Sobieski i Dawid Rudnik.

Pierwszy z zawodników to bramkarz. Poprzednio występował w ŁKS-ie Łomża, z kolei teraz spróbuje swoich sił kilka poziomów rozgrywkowych wyżej.

18-latek trafił do Olsztyna na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między klubami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Drugi z piłkarzy to nominalny pomocnik. Na początku lipca był testowany przez sztab szkoleniowy Wisły Kraków. Nie sprostał jednak oczekiwaniom, dlatego postanowił rozejrzeć się za inną opcją. Pomocną dłoń wyciągnął do niego Stomil.

Rudnik przeprowadza się do tej ekipy na zasadzie transferu czasowego ze Starowic Dolnych. Podobnie, jak w przypadku Sobieskiego, kontrakt ma być ważny do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy