Oficjalnie: Socha i Pawłowski odchodzą ze Śląska

Oficjalnie: Socha i Pawłowski odchodzą ze Śląska fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław nie przedłuży wygasających z końcem roku kontraktów z obrońcą Tadeuszem Sochą i bramkarzem Wojciechem Pawłowskim.

Tadeusz Socha jest wychowankiem wrocławskiego klubu, w WKS zadebiutował w 2007 roku. W barwach Śląska rozegrał 156 spotkań, zdobywając z drużyną Mistrzostwo Polski w 2012 roku. W obecnym sezonie 26-letni piłkarz nie cieszył się uznaniem trenera Tadeusza Pawłowskiego i występował wyłącznie w trzecioligowych rezerwach dolnośląskiego klubu.

Z wrocławskim zespołem pożegna się także Wojciech Pawłowski. 21-letni bramkarz przybył do Śląska w ramach wypożyczenia z włoskiego Udinese Calcio, by otrzymać szansę na regularne występy w składzie. Golkiper wystąpił jedynie w trzech meczach drużyny, w których zaprezentował słabą dyspozycję. W dalszej części sezonu Pawłowski występował w rezerwach Śląska.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy