Oficjalnie: Socha w Arce

Oficjalnie: Socha w Arce fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arka Gdynia

Tadeusz Socha został nowym zawodnikiem Arki Gdynia.

Doświadczony obrońca związał się z ekipą z województwa pomorskiego rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Socha w minionych rozgrywkach najpierw reprezentował barwy Śląska ale nie rozegrał dla drużyny prowadzonej przez Tadeusza Pawłowskiego żadnego spotkania i włodarze klubu nie zdecydowali się na podpisanie z nim nowej umowy, a ta wygasała wraz z końcem grudnia.

27-letni defensor dość szybko znalazł sobie nowego pracodawcę i związał się półrocznym kontraktem z Bytovią Bytów, dla której w rundzie wiosennej wystąpił w dziesięciu meczach. Wychowanek wrocławskiej drużyny nie przekonał jednak do siebie działaczy pierwszoligowego zespołu i nie pozostał w nim na dłużej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy