Oficjalnie: Straka odchodzi z Ruchu

Oficjalnie: Straka odchodzi z Ruchu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Ruch Chorzów

Gabor Straka, pomocnik Ruchu Chorzów rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Umowa obowiązywała do końca obecnego sezonu.

Słowacki pomocnik ostatnio zagrał 3 listopada w ligowym spotkaniu przeciwko Piastowi Gliwice. W tym meczu doznał złamania kostki. Kontuzja wymagała operacji, a następnie zawodnika czekała długa rehabilitacja.

- Fakt, że nie można brać udziału w normalnych zajęciach i wesprzeć drużyny na boisku dla każdego zawodnika jest stresujący. Zdecydowałem się rozwiązać umowę z Ruchem przed czasem, ponieważ nie mogłem już pomóc zespołowi, z którym byłem związany przez tyle lat. Wiele razem wywalczyliśmy, dwa razy zakończyliśmy rozgrywki ligowe na podium, nieźle radziliśmy sobie także w Pucharze Polski. Najmilej jednak będę wspominał  kibiców  „Niebieskich”. Zawsze można było na nich liczyć, nawet w trudniejszych momentach, kiedy gorzej nam się wiodło  byli z nami. Taki doping daje niesamowitą motywację do gry. Nigdy nie zapomnę Wielkich Derbów rozgrywanych na Stadionie Śląskim, kiedy kibicowało nam ponad 40 tysięcy osób -tak skomentował całą sytuację Słowak.

Gabor Straka przyszedł do zespołu Ruchu Chorzów w 2007 roku z Artmediu Petržalka. W barwach "Niebieskich" w Ekstraklasie rozegrał 82 mecze, w których strzelił 3 bramki. Z Ruchem wywalczył wicemistrzostwo Polski w sezonie 2011/2012.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy