OFICJALNIE: Suljić w Zagłębiu Lubin

OFICJALNIE: Suljić w Zagłębiu Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin poinformowało o pozyskaniu Asmira Suljicia.

Kilka dni temu informowaliśmy, że skrzydłowy rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Olimpiją Ljublana. Powodem takiego stanu rzeczy były kłopoty finansowe słoweńskiego zespołu.

Te spowodowały, że piłkarz postanowił rozejrzeć się za nowym miejscem pracy. Miał ofertę między innymi z Partizana Belgrad, jednak ostatecznie zdecydował się na transfer do Polski. Propozycję złożyło mu Zagłębie Lubin.

27-latek przenosi się do tego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Dla Suljicia jest to swego rodzaju powrót do Polski. W przeszłości, w czerwcu 2018 roku, był on bowiem związany z Wisłą Kraków. Ówczesne władze klubu spod Wawelu robiły jednak wszystko, by rozwiązać z nim kontrakt. To ostateczni się udało i po dwóch tygodniach trafił on na listę wolnych zawodników.

W barwach Olimpiji występował od lata minionego roku. Rozegrał dla tego zespołu 52 spotkania i zdobył w nich sześć bramek. Ponadto zanotował 14 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] Transfery - Relacja na żywo [26/01/2020] OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca! OFICJALNIE: Éver Banega znalazł nowego pracodawcę. Od lipca!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy