Oficjalnie: Szósta zmiana trenera w Palermo i list otwarty prezydenta

Oficjalnie: Szósta zmiana trenera w Palermo i list otwarty prezydenta
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: US Palermo

Giuseppe Iachini ponownie poprowadzi Palermo, a Maurizio Zamparini postanowił z tej okazji napisać list otwarty do kibiców.

W zespole z Serie A miała miejsca niemała karuzela trenerska. Od rozpoczęcia sezonu drużyną z Sycylii kierowało sześciu szkoleniowców, wliczając w to przywróconego dziś 52-latka. Przed nim trudne zadanie, jakim będzie utrzymanie w lidze. 

Istnieje jednak szansa, że nie straci posady w najbliższych tygodniach, choć publicznej krytyki, z której słynie prezydent klubu raczej nie można wykluczyć. Niemniej jednak Maurizio Zamparini wystosował list otwarty, w którym przeprosił swoich kibiców za chaos.

"Chcę podziękować Iachiniemu za chęć współpracy, za to że podjął taką decyzję w tak trudnym czasie. Jestem przekonany, że jego ciężka praca i determinacja pomogą nam w odzyskaniu wiary w siebie i przywróceniu dobrych wyników. Wierzę, że pokonamy kryzys, tak jak czyniliśmy to w przeszłości. Jednocześnie przepraszam za chaos w ostatnich miesiącach".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy