Oficjalnie: Szósta zmiana trenera w Palermo i list otwarty prezydenta

Oficjalnie: Szósta zmiana trenera w Palermo i list otwarty prezydenta fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: US Palermo

Giuseppe Iachini ponownie poprowadzi Palermo, a Maurizio Zamparini postanowił z tej okazji napisać list otwarty do kibiców.

W zespole z Serie A miała miejsca niemała karuzela trenerska. Od rozpoczęcia sezonu drużyną z Sycylii kierowało sześciu szkoleniowców, wliczając w to przywróconego dziś 52-latka. Przed nim trudne zadanie, jakim będzie utrzymanie w lidze. 

Istnieje jednak szansa, że nie straci posady w najbliższych tygodniach, choć publicznej krytyki, z której słynie prezydent klubu raczej nie można wykluczyć. Niemniej jednak Maurizio Zamparini wystosował list otwarty, w którym przeprosił swoich kibiców za chaos.

"Chcę podziękować Iachiniemu za chęć współpracy, za to że podjął taką decyzję w tak trudnym czasie. Jestem przekonany, że jego ciężka praca i determinacja pomogą nam w odzyskaniu wiary w siebie i przywróceniu dobrych wyników. Wierzę, że pokonamy kryzys, tak jak czyniliśmy to w przeszłości. Jednocześnie przepraszam za chaos w ostatnich miesiącach".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy