Oficjalnie: Tănase w Sivassporze

Oficjalnie: Tănase w Sivassporze
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sivasspor

Cristian Tănase zasilił szeregi Sivassporu.

Rumuński skrzydłowy po zaledwie półrocznym pobycie w Tianjin Teda FC zdecydował się opuścić chiński zespół i przeniósł się do Turcji, gdzie dołączył do ekipy "Yiğidolar". Tănase związał się z nowym pracodawcą trzyletnim kontraktem.

Warto także dodać, że były zawodnik Steauy Bukareszt w barwach klubu z Chinese Super League rozegrał dziesięć spotkań, w których strzelił dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy