OFICJALNIE: Tawatha w Łudogorcu

OFICJALNIE: Tawatha w Łudogorcu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łudogorec Razgrad

Łudogorec Razgrad pozyskał Taleba Tawethę.

27-latek pod koniec sierpnia rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Eintrachtem Frankfurt. Od tamtej pory rozglądał się za nowym miejscem pracy.

Poszukiwania zostały zakończone sukcesem, kiedy to zgłosił się po niego Łudogorec Razgrad. Zawodnik najpierw pozytywnie przeszedł testy medyczne, następnie podpisał kontrakt z nowym klubem.

Na jego mocy lewy defensor będzie występował w drużynie mistrza Bułgarii do 30 czerwca 2022 roku.

Tawatha zdążył rozegrać w tym sezonie sześć meczów. W jednym z nich zanotował asystę.

Wspomniany piłkarz ma na swoim koncie 16 występów w kadrze Izraela.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze OFICJALNIE: Patrick Vieira odchodzi z Nice OFICJALNIE: Patrick Vieira odchodzi z Nice Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent Reprezentacja Polski: Dwa sparingi przed EURO 2020 dopięte na 98 procent Royston Drenthe bankrutem Royston Drenthe bankrutem FIFA 21 next gen już dostępna. Postawiono na szczegóły [WIDEO] FIFA 21 next gen już dostępna. Postawiono na szczegóły [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy