Oficjalnie: Testowała go Wisła, zagra z Henrym. Kimura w NY Red Bulls

Oficjalnie: Testowała go Wisła, zagra z Henrym. Kimura w NY Red Bulls
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: MLS

Kosuke Kimura podpisał umowę z New York Red Bulls.

28-letni Japończyk, pierwszy gracz tej narodowości w Major League Soccer, będzie rywalizował z Brandonem Barklage'm o miejsce w pierwszym składzie Byków.

W USA Kimura przebywa od 2003 roku, kiedy przyjechał na studia i grał w Western Illnois Leathernecks. W 2007 roku sięgnęło po niego Colora Rapids, w którym wystąpił w 117 meczach. W tym roku krótko reprezentował barwy Portland Timbers.
 
Miesiąc temu zjawił się w Krakowie. Wisła testowała go przez kilka dni, ale nie zdecydowała się na zaoferowanie umowy. W związku z tym powrócił do USA.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Milik nie przejdzie do Romy. Polak ostatecznie trafi do Valencii?! Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć Juventus: Álvaro Morata już w Turynie. Testy medyczne czas zacząć FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] FIFA 21: Piłkarze z największym potencjałem w trybie kariery [TOP 20] OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie OFICJALNIE: Arsenal ma nowego bramkarza. Rúnar Alex Rúnarsson w Londynie Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Bayern bardzo blisko pozyskania Sergiño Desta Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Real Madryt: Cavani zaoferowany „Królewskim” Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer Luis Suárez dogadany z Atlético Madryt. Szykuje się wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy