OFICJALNIE: Testy medyczne De Rossiego. Czas na Boca Juniors!

OFICJALNIE: Testy medyczne De Rossiego. Czas na Boca Juniors! fot. Swimaf [Wikipedia]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Boca Juniors I Ole

Daniele De Rossi jest o krok od podpisania umowy z Boca Juniors.

36-latek wylądował już w Buenos Aires, gdzie na lotnisku przywitała go grupka kibiców Boca Juniors. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zrobił to również argentyński klub. Doświadczonego włoskiego piłkarza czekają testy medyczne, po których zwiąże się on kontraktem z Boca.

Umowa będzie ważna najprawdopodobniej do 30 czerwca 2020 roku. Argentyńskie media dodają jednak, że De Rossi będzie miał możliwość wcześniejszego opuszczenia klubu - w grudniu oraz marcu.

117-krotny reprezentant Włoch w maju pożegnał się z Romą, której jest żywą legendą. Defensywny pomocnik był zawodnikiem pierwszego zespołu „Giallorossich” nieprzerwanie od 2001 roku. W sumie rozegrał w jego koszulce 616 spotkań (63 bramki i 54 asysty), sięgając z Romą po dwa Puchary i Superpuchar Włoch.

Jeśli chodzi o ostatni sezon, De Rossi wybiegał 18 razy na murawy Serie A.

Drużyna Boca finiszowała w poprzednich rozgrywkach na trzecim miejscu w tabeli argentyńskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy