OFICJALNIE: Toivonen w A-League

OFICJALNIE: Toivonen w A-League
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Melbourne Victory

Ola Toivonen dołączył do Melbourne Victory.

32-latek ma za sobą udane występy na Mistrzostwach Świata. Reprezentacja Szwecji odpadła dopiero w ćwierćfinale tej imprezy, a on zagrał w każdym z pięciu spotkań. W meczu z Niemcami zdobył nawet bramkę (1:2).

Napastnik od sierpnia 2016 roku reprezentował barwy Toulouse. Przed nadchodzącym sezonem zdecydował się jednak na zmianę pracodawcy. Z tego powodu najbliższe miesiące spędzi w drużynie Melbourne Victory. Wraz z tym zespołem związał się kontraktem. Szczegóły nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej.

Szwed rozegrał w poprzednim sezonie 23 ligowe spotkania. Ponadto zanotował trzy występy w pucharze. Na jego dorobek złożyły się dwie bramki i jedna asysta.

Toivonen jest drugim zawodnikiem z bogatą karierą międzynarodową, który wzmocnił australijski zespół w tym oknie transferowym. Wcześniej ogłoszono także pozyskanie reprezentanta Japonii, Keisuke Hondy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy