OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PAOK

Tomasz Kędziora przeniósł się z Dynama Kijów do PAOK-u.

Tomasz Kędziora został wypożyczony z Dynama Kijów do PAOK-u do końca sezonu 2022/2023. Grecki klub nie poinformował, czy w umowie została zawarta opcja wykupu.

Dla 28-latka to drugi czasowy transfer w krótkim odstępie. W drugiej części poprzednich rozgrywek prawy obrońca udał się na wypożyczenie do Lecha Poznań. W Ekstraklasie rozegrał sześć meczów i zdobył tytuł mistrza Polski.

26-krotny reprezentant kraju jest związany z Dynamem od 2017 roku. Dotychczasowy bilans bocznego defensora w koszulce kijowskiego zespołu to 198 meczów, siedem trafień i 20 asyst. Zawodnik zdobył z nim mistrzostwo, dwa Puchary i trzy Superpuchary Ukrainy.

W obecnym sezonie Kędziora rozegrał dziewięć spotkań w lidze, sześć w eliminacjach Ligi Mistrzów i trzy w Lidze Europy. Na rodzimym podwórku Dynamo zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Z LE pożegnało się po fazie grupowej, zdobywając w niej tylko punkt.

PAOK plasuje się w tej chwili na czwartej lokacie w tabeli greckiej ekstraklasy ze stratą sześciu „oczek” do pierwszego Panathinaikosu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy