OFICJALNIE: Toni Lato w PSV

OFICJALNIE: Toni Lato w PSV
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PSV Eindhoven

PSV Eindhoven poinformowało o pozyskaniu Toniego Lato.

21-latek przeprowadza się do Holandii z Valencii na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Po odejściu dwóch bocznych obrońców pozyskanie tego zawodnika było naszym priorytetem. Bardzo cieszę mnie fakt, że udało się go sprowadzić. On wniesie do drużyny cechy, których potrzebujemy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej wprowadził się do zespołu - przyznał trener PSV, Mark van Bommel.

Lato będzie miał za zadanie załatać lukę po transferach Aziza Behicha i Angeliño.

Lewy obrońca rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 13 meczów. W tym czasie zdobył jednego gola i zanotował trzy asysty.


Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy