Oficjalnie: Torbinski w Rubinie

Oficjalnie: Torbinski w Rubinie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Rubin

29-letni prawy pomocnik, Dmitrij Tobinski, przeniósł się z Lokomotiwu Moskwa do Rubina Kazań. Z nowym klubem podpisał dwuletni kontrakt.

Reprezentant Rosji jest wychowankiem Spartaka Moskwa, z którego był wypożyczony na jeden sezon do Spartaka Czelabińsk. W 2008 roku zamienił Spartak na inny moskiewski klub, Lokomotiw, w którym występował do dzisiaj.

W zespole Rubina ma występować z numerem 10 na koszulce. Jak do tej pory w kadrze „Sbornej” wystąpił w 26 spotkaniach i zdobył 7 goli. Niski skrzydłowy był członkiem reprezentacji na Euro 2008, gdzie Rosja doszła do półfinału, ale tam odpadła z późniejszym triumfatorem tych rozgrywek Hiszpanią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy