Oficjalnie: Transfer Bazoera

Oficjalnie: Transfer Bazoera
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Ajax Amsterdam

VfL Wolfsburg potwierdził pozyskanie Riechedly'a Bazoera.

20-letni pomocnik będzie kosztował 12 milionów euro i zwiąże się umową do 30 czerwca 2021 roku, obowiązującą oczywiście od pierwszego stycznia 2017 roku.

Tym samym klub Bundesligi wygrał rywalizację z klubami Serie A. Gdy kilka dni temu trener Ajaksu, Peter Bosz, potwierdzał odejście jednej z gwiazd swojego zespołu, wydawało się, że ta wybierze właśnie włoski kierunek – wcześniej w jego kontekście wymieniało się takie marki jak Inter, Juventus, Milan, Napoli, Roma. Ostatecznie konkretem popisały się „Wilki” i zapewniły sobie angaż tego niewątpliwie utalentowanego defensywnego pomocnika.

Transfer Bazoera związany jest z porządkami Bosza, który odsunął piłkarza od składu, dlatego ten zaliczył w tym sezonie zaledwie trzy mecze w pierwszym składzie w Eredivisie. W poprzednim sezonie stanowił jednak podporę amsterdamczyków, w 29 meczach ligowych pięć razy asystując i pięć razy trafiając do siatki rywali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy