Oficjalnie: Transfer Bazoera

Oficjalnie: Transfer Bazoera
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Ajax Amsterdam

VfL Wolfsburg potwierdził pozyskanie Riechedly'a Bazoera.

20-letni pomocnik będzie kosztował 12 milionów euro i zwiąże się umową do 30 czerwca 2021 roku, obowiązującą oczywiście od pierwszego stycznia 2017 roku.

Tym samym klub Bundesligi wygrał rywalizację z klubami Serie A. Gdy kilka dni temu trener Ajaksu, Peter Bosz, potwierdzał odejście jednej z gwiazd swojego zespołu, wydawało się, że ta wybierze właśnie włoski kierunek – wcześniej w jego kontekście wymieniało się takie marki jak Inter, Juventus, Milan, Napoli, Roma. Ostatecznie konkretem popisały się „Wilki” i zapewniły sobie angaż tego niewątpliwie utalentowanego defensywnego pomocnika.

Transfer Bazoera związany jest z porządkami Bosza, który odsunął piłkarza od składu, dlatego ten zaliczył w tym sezonie zaledwie trzy mecze w pierwszym składzie w Eredivisie. W poprzednim sezonie stanowił jednak podporę amsterdamczyków, w 29 meczach ligowych pięć razy asystując i pięć razy trafiając do siatki rywali.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy