Oficjalnie: Transfer Krzywickiego

Oficjalnie: Transfer Krzywickiego fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: GKS Bełchatów

Marcin Krzywicki został nowym piłkarzem GKS Bełchatów.

29-latek przez ostatnie pół roku był zawodnikiem Chojniczanki Chojnice, w której zaliczył dziewięć występów w I lidze. Znany z aktywnej działalności na portalach społecznościowych piłkarz wcześniej grał w m. in. Dolcanie Ząbki, Wiśle Płock, Ruchu Radzionków; zaliczył także udział w 20 spotkaniach Ekstraklasy w barwach Cracovii.

Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz związał się z "Brunatnymi" rocznym kontraktem. To kolejny doświadczony zawodnik, który wzmocni ekipę spadkowicza z I ligi. Wcześniej z GKS związali się tacy zawodnicy jak Marcin Grolik, Krzysztof Michalak, Adrian Klepczyński i Artur Lenartowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy