Oficjalnie: Transfer Masłowskiego

Oficjalnie: Transfer Masłowskiego
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Piast Gliwice

Michał Masłowski najbliższy sezon spędzi w Piaście Gliwice.

Ofensywny pomocnik nie spełnił oczekiwań w Legii Warszawa, dlatego podjęto decyzję o jego wypożyczeniu do drużyny wicemistrza Polski. W umowie zawarto opcję transferu definitywnego jednak nie została ona, podobnie jak wysokość płatności za wypożyczenie, ujawniona. 

Do Warszawy 26-letni dziś zawodnik trafił w 2015 roku za aż 800 tysięcy euro. W minionym sezonie rozegrał 10 spotkań w Ekstraklasie.

Masłowski to trzykrotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?! Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy