Oficjalnie: Transfer Rudņevsa!

Oficjalnie: Transfer Rudņevsa!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: HSV

Artjoms Rudņevs dołączył do 1. FC Köln.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, niemiecki klub potwierdził pozyskanie Łotysza. Napastnik przeszedł dziś pozytywnie testy medyczne, a następnie podpisał trzyletnią umowę. Działacze wierzą zatem, że jest w stanie nawiązać do formy prezentowanej niegdyś w Lechu.

28-latek ma za sobą nieudany sezon w barwach HSV. Rozegrał bowiem zaledwie 11 spotkań. Chciał odejść już w styczniu, ale klub z Hamburga nie zgodził się na takie rozwiązanie, mimo że była to ostatnia szansa, by zarobić na zawodniku. Jego umowa wygaśnie z końcem bieżącego miesiąca.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy