Oficjalnie: Transfer Wszołka

Oficjalnie: Transfer Wszołka fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: F-MG

Paweł Wszołek dołączył do Queens Park Rangers.

Agencja reprezentująca interesy reprezentanta Polski poinformowała na Twitterze, że skrzydłowy został wypożyczony do końca sezonu. Klub z Championship - z aspiracjami na awans do elity - zapewnił sobie prawo do transferu definitywnego.

24-latek testy medyczne przeszedł w Warszawie, gdzie przebywa na zgrupowaniu kadry. Anglicy wysłali do stolicy swoich lekarzy, którzy śledzili przebieg badań. Tym samym byłemu piłkarzowi dało się opuścić Hellas Verona, które spadło do Serie B.

Wszołkiem była zainteresowana również Legia, ale Wszołek uznał za lepszą opcję kontynuowanie kariery poza ojczyzną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy