Oficjalnie: Transfer Wszołka

Oficjalnie: Transfer Wszołka
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: F-MG

Paweł Wszołek dołączył do Queens Park Rangers.

Agencja reprezentująca interesy reprezentanta Polski poinformowała na Twitterze, że skrzydłowy został wypożyczony do końca sezonu. Klub z Championship - z aspiracjami na awans do elity - zapewnił sobie prawo do transferu definitywnego.

24-latek testy medyczne przeszedł w Warszawie, gdzie przebywa na zgrupowaniu kadry. Anglicy wysłali do stolicy swoich lekarzy, którzy śledzili przebieg badań. Tym samym byłemu piłkarzowi dało się opuścić Hellas Verona, które spadło do Serie B.

Wszołkiem była zainteresowana również Legia, ale Wszołek uznał za lepszą opcję kontynuowanie kariery poza ojczyzną.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy