Oficjalnie: Traoré w Evertonie

Oficjalnie: Traoré w Evertonie
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Everton FC

Lacina Traoré trafił do Evertonu.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej przeprowadził się z AS Monaco, do którego też przeniósł się w bieżącym oknie z Anży Machaczkała.
 
Napastnik we wtorek dostał już pozwolenie na pracę, więc może zmienić barwy na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.
 
23-latek karierę rozpoczynał w akademii ASEC Mimosas, by w 2007 roku trafić do Stade d'Abidjan. Do Europy trafił bardzo wcześnie, bo już w wieku 18 lat. W barwach rumuńskiego CFR Cluj strzelił 14 bramek w 44 meczach ligowych. W 2011 roku kupiła go Kubań Krasnodar za około sześć milionów euro, a rok później Anży już za 18 milionów euro. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy