OFICJALNIE: Trzy transfery Odry Opole

OFICJALNIE: Trzy transfery Odry Opole fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o zakontraktowaniu trzech nowych piłkarzy.

Działacze „Niebiesko-Czerwonych” zatrudnili pod koniec poprzednich rozgrywek nowego trenera. Stery nad drużyną objął Mariusz Rumak. Jego celem przed nadchodzącym sezonem będzie włączenie się do walki o awans. Mają mu w tym pomóc świeżo pozyskani piłkarze. Są to Mariusz Rybicki, Iván Martín i Krzysztof Janus.

Pierwszy z wymienionych piłkarzy to wychowanek Widzewa. Po kilku latach posuchy skrzydłowy zaliczył udany sezon w ekipie Wigier Suwałki. W 33 rozegranych meczach zdobył cztery gole i zanotował trzy asysty.

Od początku lipca pozostawał bez klubu, dlatego Odra pozyskała go na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował umowę obowiązującą do 30 czerwca 2020 roku.

Poza skrzydłowym ekipa z Opola pozyskała także napastnika. Jest nim Iván Martín, który przez większą część swojej kariery występował na trzecim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii. Ostatni sezon spędził w Pontevedrze. W 16 spotkaniach strzelił trzy bramki.

23-latek podobnie, jak Rybicki związał się kontraktem do 30 czerwca 2020 roku.

Z kolei Krzysztof Janus dołączył do pierwszoligowego zespołu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak nie zaproponowano mu nowej umowy z Arce Gdynia. Doświadczony skrzydłowy związał się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Odra pozyskała w tym oknie transferowym dziewięciu piłkarzy. Poza wymienionymi wcześniej szeregi klubu wzmocnili Serafin Szota, Jakub Moder, Michał Szromnik, Dudú Paraíba, Patryk Janasik i Paweł Baranowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy