Oficjalnie: Tufan w Fenerbahçe
2015-08-13 15:51:39; Aktualizacja: 10 lat temu
Ozan Tufan został nowym zawodnikiem Fenerbahçe SK.
Utalentowany pomocnik po przejściu testów medycznych podpisał z "Żółtymi kanarkami" pięcioletnią umowę. Według nieoficjalnych informacji, Bursaspor na sprzedaży swojego piłkarza zarobił siedem milionów euro.
Tufan od początku swojej kariery był związany z popularnymi "Krokodylami". W minionych rozgrywkach wystąpił w 46 meczach ekipy z Bursa Atatürk Stadium, w których zdobył trzy gole oraz zanotował dziewięć asyst.
20-letni zawodnik dzięki dobrej i wysokiej formie wywalczył sobie stałe miejsce w kadrze Turcji. Do tej pory w narodowych barwach pojawił się 13-krotnie i raz wpisał się na listę strzelców.


![Pogoń Szczecin odpowiedziała na nagranie Legii Warszawa. „Witamy w naszej bajce” [WIDEO]](img/photos/112174/170x113/pogonpp.jpg)



![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/170x113/kamil-grosicki.jpg)



![Pogoń Szczecin odpowiedziała na nagranie Legii Warszawa. „Witamy w naszej bajce” [WIDEO]](img/photos/112174/90x60/pogonpp.jpg)



![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/90x60/kamil-grosicki.jpg)





