OFICJALNIE: Twarowski wraca do telewizji

OFICJALNIE: Twarowski wraca do telewizji
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: nc+

Fani Andrzeja Twarowskiego mają się z czego cieszyć.

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce wraca do nc+. Jak poinformowała platforma, będzie on komentował spotkania Premier League, a także współprowadził z Krzysztofem Marciniakiem program Liga+ Extra.

- Bardzo się cieszę, że ponownie będę miał szansę pracować w najlepszej sportowej telewizji w Polsce i robić to, co kocham. Zbliżający się sezon Ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie, więc w Lidze+ Extra z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów. Z kolei w sierpniu na boiska wracają piłkarze Premier League z wieloma bohaterami mistrzostw świata w Rosji. Już teraz zapraszam do Canal+ na największe sportowe emocje - powiedział sam Twarowski.

To dość zaskakujący krok, ponieważ pod koniec zeszłego roku - razem z Tomaszem Smokowskim - pożegnał się on z C+. Media przez długi czas spekulowały o ich nowym, wspólnym projekcie. Koniec końców Twarowski związał się ze stacją radiową ZapinamyPasy.pl, ale projekt momentalnie upadł.

Pierwsza Liga+ Extra z Twarowskim i Marciniakiem w roli prowadzących już w niedzielę o 20:00.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy