Oficjalnie: Urodzinowy prezent Xaviego. Nowa umowa!

Oficjalnie: Urodzinowy prezent Xaviego. Nowa umowa!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Al-Sadd

Xavi przedłużył swój kontrakt z Al-Sadd.

Doświadczony pomocnik dzień po swoich 37. urodzinach podpisał nową umowę z katarskim klubem, która będzie obowiązywać do czerwca 2018 roku. Poprzedni kontrakt hiszpańskiego zawodnika z zespołem wygasał za sześć miesięcy.

Były kapitan i piłkarz Barcelony jest zadowolony z życia, jakie wiedzie nad Zatoką Perską, gdzie nie tylko reprezentuje barwy Al-Sadd, ale także prowadzi zajęcia z najlepszymi piłkarzami z „Aspire Academy”.

W obecnym sezonie Xavi wystąpił we wszystkich siedemnastu meczach swojej drużyny, w których strzelił sześć bramek oraz zanotował siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy