OFICJALNIE: Valencia zatrzymuje skrzydłowego. Chętny musi zapłacić 100 milionów

OFICJALNIE: Valencia zatrzymuje skrzydłowego. Chętny musi zapłacić 100 milionów fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Valencia

Ferrán Torres związał się nowym kontraktem z Valencią.

Parafowana przez hiszpańskiego skrzydłowego umowa jest ważna do 30 czerwca 2021 roku. Co warte podkreślenia, wpisano w nią klauzulę wykupu w wysokości aż 100 milionów euro.

Kwota jest bardzo wysoka, ale biorąc pod uwagę potencjał 18-latka i liczbę klubów zainteresowanych jego pozyskaniem - nie powinna dziwić. Wśród nich od dłuższego czasu wymienia się bowiem zarówno Barcelonę oraz Real Madryt (obserwują go już od kilku lat), jak i gigantów Premier League, w tym m.in. Liverpool.

Mistrz Europy U-17 z zeszłego roku jest wychowankiem Valencii. Torres trafił do niej ponad 10 lat temu. Przechodząc przez kolejne klubowe szczeble, w tym sezonie zadebiutował w końcu w pierwszym zespole „Nietoperzy”. Jak na razie siedmiokrotnie pojawiał się na boiskach LaLiga, notując jedną asystę.

Dodajmy, że hiszpańscy dziennikarze od pewnego czasu widzą w dysponującym dobrym dryblingiem i strzałem z dystansu Torresie „nowego Marco Asensio”.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy