Oficjalnie: Vaz Tê w Charltonie

Oficjalnie: Vaz Tê w Charltonie
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Charlton Athletic FC

Charlton Athletic pozyskał doświadczonego napastnika.

Portugalczyk powraca do Anglii po dziesięciu miesiącach. Pod koniec stycznia zamienił bowiem West Ham na Akhisar Belediyespor. W Turcji rozegrał pięć spotkań i w tym czasie zdobył tyle samo bramek, ale jego kontrakt nie został przedłużony i od początku lipca piłkarz pozostawał na bezrobociu.

Teraz Ricardo Vaz Tê znalazł zatrudnienie w Championship. 29-latek jest ceniony na Wyspach Brytyjskich - rozegrał ponad 90 meczów w Premier League, ponad 40 na zapleczu angielskiej ekstraklasy i 10 w szkockiej Premiership. Portugalczyk ma już za sobą pierwszy trening z nowymi kolegami, a jego umowa będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy