Oficjalnie: Vecino w Fiorentinie

Oficjalnie: Vecino w Fiorentinie
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: ACF Fiorentina

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej ACF Fiorentina potwierdziła transfer pomocnika Club Nacional de Football Matíasa Vecino.

Włoski klub wszelkie formalności odnośnie pozyskania Vecino dopełnił już w styczniu tego roku, jednakże gracz nie otrzymał wtedy pozwolenia na grę. Dlatego dopiero teraz pojawiło się oficjalne potwierdzenie zakupu.

"Viola" zapłaciła za 21-latka 2,3 miliona euro, a zawodnik parafował trzyletni kontrakt.

Urugwajczyk w swojej karierze reprezentował do tej pory barwy Central Español Montevideo oraz ostatnio Club Nacional de Football. Łącznie rozegrał dla "Tricolores" 23 spotkania, w których zanotował pięć trafień oraz dwie asysty. Vecino ma na swoim koncie czternaście występów w reprezentacji Urugwaju do lat 20.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy