Oficjalnie: Vennegoor of Hesselink w Anglii

Oficjalnie: Vennegoor of Hesselink w Anglii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Hull City

Snajper z Holandii podpisał z angielskim Hull City dwuletni kontrakt. Znany z występów w PSV i Celticu piłkarz przeszedł do nowego klubu na zasadzie wolnego transferu po tym jak skończył mu się kontrakt z The B(...)

Snajper z Holandii podpisał z angielskim Hull City dwuletni kontrakt. Znany z występów w PSV i Celticu piłkarz przeszedł do nowego klubu na zasadzie wolnego transferu po tym jak skończył mu się kontrakt z The Bhoys.

Hull po czterech kolejkach Premier League zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 4 punktów. Menadżer Tygrysów - Phil Brown powiedział, że Holender może wnieść bardzo wiele do przedniej formacji jego zespołu.

Venegoor of Hesselink w reprezentacji Holandii zagrał do tej pory 19 razy, trzykrotnie wpisując się listę strzelców. W Celticu przez 3 lata gry zdobył 38 goli w 76 oficjalnych meczach.
Więcej na temat: Oficjalnie Anglia Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy