Oficjalnie: Veretout w Aston Villi
2015-07-31 16:56:12; Aktualizacja: 10 lat temu
Aston Villa ogłosiła pozyskanie Jordana Veretout.
22-latek podpisał pięcioletni kontrakt i dołącza do klubu z FC Nantes, z którym związany był od 2003 roku, za nieujawnioną kwotę.
Veretout to młodzieżowy reprezentant Francji. Występował w kadrach od U18 do U21, zdobywając między innymi Mistrzostwo Świata do lat 20. Jest czwartym tegorocznym nabytkiem zespołu z Ligue 1 po Jordanie Amavim, Idrissy Gueye i Jordanie Ayewie.
- Jestem zachwycony, że Jordan wybrał nasz klub spośród innych oferujących mu współpracę. Ma dopiero 22 lata, ale jest bardzo doświadczony jak na swój wiek. Zagrał w ponad 140 spotkaniach dla Francji. Wiem, że jest bardzo ceniony w ojczyźnie, dlatego czuję się wspaniale, że ta umowa doszła do skutku - powiedział menedżer Aston Villi, Tim Sherwood.

![PSG bez dwóch gwiazd na mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE]](img/photos/110668/170x113/ousmane-dembele-desire-doue.jpg)





![Carlo Ancelotti powołał 26 piłkarzy na mecze reprezentacji Brazylii [OFICJALNIE]. Wśród nich niewypał transferowy FC Barcelony](img/photos/107088/170x113/carlo-ancelotti.jpg)



![„Kompletny” występ Luisa Diaza, Bayern Monachium niepokonany [WIDEO]](img/photos/109368/90x60/luis-diaz.jpg)


![Gorzki powrót Trenta Alexandra-Arnolda na Anfield. Liverpool górą w hicie z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)
![Spektakularny rajd w Lidze Mistrzów. Przeszedł całe boisko i strzelił gola [WIDEO]](img/photos/112340/90x60/xyz.jpg)








