OFICJALNIE: Vilhjálmsson opuszcza Niecieczę

OFICJALNIE: Vilhjálmsson opuszcza Niecieczę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Czornomoreć Odessa

Czornomoreć Odessa pozyskał Árniego Vilhjálmssona.

24-latek trafił do Niecieczy we wrześniu. Nie zdołał jednak znaleźć uznania w oczach szkoleniowca, dlatego postanowiono z niego zrezygnować.

Po napastnika zgłosił się Czornomoreć Odessa. Islandczyk we środę przechodził testy medyczne. Nie wykazały one nic niepokojącego, dlatego związał się z tym klubem kontraktem. Szczegóły nie są znane.

Vilhjálmsson to wychowanek Breidablik. Później występował jeszcze Lillestrøm SK, czy Jönköpings Södra, skąd przeniósł się do Niecieczy.

W zespole prowadzonym przez Marcina Kaczmarka rozegrał w rundzie jesiennej osiem meczów. W tym czasie strzelił cztery gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy