Oficjalnie: Viviano w Sampdorii

Oficjalnie: Viviano w Sampdorii
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Sampdoria

Sampdoria potwierdziła pozyskanie Emiliano Viviano z Palermo.

Viviano przenosi się do Sampdorii po nieudanym epizodzie spędzonym w Palermo. Włoski bramkarz był głównie wypożyczany i od czasu, w którym przybył do sycylijskiego klubu, w styczniu 2012 roku, zdążył rozegrać 20 spotkań w Palermo oraz być wypożyczony do Fiorentiny i Arsenalu.

Na oficjalnej stronie sycylijskiego klubu pojawił się jedynie krótki komunikat, potwierdzający transfer włoskiego bramkarza: "W dniu 68. urodzin Sampdorii, prezydent Massimo Ferrero oraz trener Sinisa Mihajlović pragną poinformować wszystkich kibiców Blucerchiati o zatrudnieniu Emiliano Viviano".

Bramkarz wybrał dla siebie nietypowy jak na golkipera numer na koszulce. Viviano będzie występował "dwójką" na swoim bramkarskim trykocie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy