Oficjalnie: Vlasko w Zagłębiu

Oficjalnie: Vlasko w Zagłębiu
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Zagłębie Lubin

Ján Vlasko został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin.

25-letni Słowak związał się z klubem trzyletnim kontraktem. Przez ostatnie trzy lata występował w Spartaku Trnawa, z którym w minionym sezonie zajął czwarte miejsce w tabeli Fortuna Ligi i uzyskał awans do eliminacji Ligi Europy. 

Vlasko ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji w różnych kategoriach wiekowych. Od dłuższego czasu był obserwowany przez skautów "Miedziowych", ale też przez przedstawicieli innych klubów Ekstraklasy. Zainteresowanie nim wyrażała m. in. Wisła Kraków.

- Jesteśmy zadowoleni, bo udało się nam sfinalizować transfer priorytetowy. Osiągnęliśmy porozumienie, z którego zadowolony jest klub i sam zawodnik. Ján Vlasko to kreatywny rozgrywający. Nie ukrywam, że wiążemy z nim spore nadzieje na przyszłość, dlatego zaoferowaliśmy mu 3-letni kontrakt. Negocjacje trochę trwały, ale pomocnik ma na tyle wysokie umiejętności, że szybko wkomponuje się w naszą drużynę. Tym bardziej, że Vlasko to doświadczony zawodnik, którego wielokrotnie oglądaliśmy w akcji –  powiedział dyrektor sportowy Zagłębia Piotr Burlikowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy