Oficjalnie: Vukovic żegna się z Łazienkowską
2008-12-09 10:38:35; Aktualizacja: 16 lat temu
Dziś doszło oficjalnie do rozwiązania kontraktu pomiędzy Aleksandar Vukovicem, a Legią Warszawa. Serb tym samym zakończył niemal 7-letnią przygodę z klubem ze stolicy.<br><br>O tym, że pomocnik chce odejść (...)
O tym, że pomocnik chce odejść było już wiadomo na początku tego sezonu. Zawodnik przyznał, że nie podoba mu się jak traktują go władze klubu. Oddał opaskę kapitana i zapowiedział, że po rundzie jesiennej odejdzie. Trener legionistów, Jan Urban próbował go jeszcze namówić do zmiany decyzji, lecz Serb pozostał nieugięty.
Vukovicia zakupiono z Milicionar Belgrad w 2001 roku. W Polsce występował niemal nieprzerwanie, prócz krótkiego wypożyczenia w 2004 roku do greckiego Ergotelis Iraklion. W barwach Legii rozegrał 157 spotkań, w których strzelił 11 bramek.
Nie wiadomo na razie gdzie w rundzie wiosennej będzie występował popularny ,,Vuko". Jak sam stwierdził, mógłby grać w jakimś polskim klubie.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




