Oficjalnie: Walski w Ruchu
2016-08-03 15:34:38; Aktualizacja: 9 lat temu
Michał Walski podpisał kontrakt z Ruchem Chorzów.
19-latek przez ostatnie trzy lata był piłkarzem Pogoni Szczecin. Wcześniej grał w juniorach Siarki Tarnobrzeg i Stali Mielec. W Ekstraklasie zaliczył dotąd 17 występów, jest też regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski.
– Ruch to wielki klub z tradycjami. Żaden inny nie może się pochwalić większą liczbą tytułów. Chciałbym teraz udowodnić trenerowi, że warto dać mi szansę. Mam nadzieję, że ją wykorzystam - powiedział pomocnik.
Nowy nabytek "Niebieskich" podpisał trzyletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.





![Puchar Polski: Mecz o 100 tysięcy złotych. Składy na Avia Świdnik - Polonia Bytom [OFICJALNIE]](img/photos/113171/170x113/avia-swidnik-polonia-bytom.jpg)







![Puchar Polski: Mecz o 100 tysięcy złotych. Składy na Avia Świdnik - Polonia Bytom [OFICJALNIE]](img/photos/113171/90x60/avia-swidnik-polonia-bytom.jpg)







