OFICJALNIE: Wasilewski gra dalej!

OFICJALNIE: Wasilewski gra dalej! fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Marcin Wasilewski podpisał nowy kontrakt z Wisłą Kraków.

Dotychczasowa umowa doświadczonego stopera wygasała 30 czerwca. Do pewnego momentu nie było wiadomo nie tylko, czy 38-latek zostanie w Wiśle, ale również, czy w ogóle będzie kontynuował karierę. Teraz wszystko jest już jasne - Wasilewski podpisał nowy kontrakt z „Białą Gwiazdą” ważny do 30 czerwca 2020 roku.

„Zawodnik niezależnie od czynników zewnętrznych będzie częścią drużyny prowadzonej przez trenera Macieja Stolarczyka. W polityce transferowej klub w dalszym ciągu liczy na wsparcie wiślackiej społeczności” - czytamy w komunikacie.

Wasilewski trafił do Wisły w 2017 roku, decydując się na powrót do Polski po rozstaniu z Leicester City. Od tamtej pory rozegrał w jej barwach 44 spotkania. W sezonie 2018/2019 obrońca wybiegał na ekstraklasowe boiska 27 razy. Strzelił jednego gola.

Na kolejkę przed końcem sezonu „Biała Gwiazda” z 49 punktami na koncie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy