Oficjalnie: Wawrzyniak w Amkarze

Oficjalnie: Wawrzyniak w Amkarze
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Legia Warszawa

Obrońca Legii Warszawa Jakub Wawrzyniak zasilił szeregi Amkaru Perm.

O domniemanych przenosinach 31-latka do Rosji było już od pewnego czasu wiadomo, jednakże warszawski klub dopiero dzisiaj osiągnął porozumienie w sprawie transferu "Wawrzyna" do Amkaru. 40-krotny reprezentant kraju dołączy zatem do dwóch innych Polaków grających w nowym klubie - Janusza Gola i Damiana Zbozienia.

Wawrzyniak grał w Legii od czerwca 2007 roku, z wyjątkiem półtorarocznej przygody z Panathinaikosem Ateny. W tym czasie sięgnął wraz z zespołem po mistrzostwo Polski, Superpuchar oraz czterokrotnie zwyciężał w rozgrywkach krajowego pucharu.

Klub z Łazienkowskiej nie ma zamiaru na tę chwilę pozyskiwać następcy piłkarza, bowiem będący w bardzo dobrej dyspozycji Tomasz Brzyski i tak był pierwszym wyborem szkoleniowca Henninga Berga.

 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy