OFICJALNIE: Wdowik w Odrze Opole

OFICJALNIE: Wdowik w Odrze Opole
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Odra Opole

Odra Opole poinformowała o podpisaniu kontraktu z Bartłomiejem Wdowikiem.

18-letni lewoskrzydłowy przez trzy ostatnie sezony był zawodnikiem Ruchu Chorzów. Początkowo grał on w zespole młodzieżowym, z którym zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski juniorów młodszych. W 2018 roku zawodnik obdarzony nieprzeciętnymi warunkami fizycznymi (184 centymetry wzrostu) został przeniesiony do pierwszej drużyny. Od tego czasu rozegrał 19 spotkań.

Dziś wiemy, że po spadku chorzowian do III ligi Bartłomiej Wdowik nie będzie dłużej piłkarzem Ruchu. W związku z wygasającym kontraktem doszedł on do porozumienia z Odrą Opole, z którą związał się umową do 30 czerwca 2022 roku.

Dla „Niebieskich” to już trzecie rozstanie. Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się Michał Walski oraz Robert Obst.

12. zespół I ligi wiąże z 18-latkiem spore nadzieje. Duże oczekiwania ma także sam zawodnik.

– Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Odry. To na pewno dobre miejsce dla młodych zawodników. Liczę, że będę się tu rozwijał. Chcę odpowiednio przepracować okres przygotowawczy i pomóc w walce o punkty. To dla mnie krok naprzód – powiedział.

Dla opolan to już drugie wzmocnienie przed kolejnym sezonem. Pierwszym był Kacper Rosa z ROW-u 1964 Rybnik.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy