Oficjalnie: Westermann w Austrii Wiedeń

Oficjalnie: Westermann w Austrii Wiedeń
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Austria Wiedeń

Grający ostatnio w Ajaxie Amsterdam Heiko Westermann podpisał kontrakt z Austrią Wiedeń.

33-latek nie zaliczy poprzedniego sezonu do udanych. W barwach Ajaxu rozegrał zaledwie 8 spotkań we wszystkich rozgrywkach, do tego dorzucił kilka meczów dla drugiego zespołu. Były reprezentant Niemiec z pewnością miał większe oczekiwania, gdy przed rokiem trafił do Amsterdamu z Realu Betis. Nic więc dziwnego w tym, że holenderski klub i obrońca doszli do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu.

Westermann nie pozostawał na bezrobociu zbyt długo. Na podpisanie dwuletniej umowy z rutynowanym piłkarzem zdecydowała się Austria Wiedeń. Swojej radości z takiego obrotu sprawy nie ukrywał szkoleniowiec wicemistrzów Austrii, Thorsten Fink.

- Tak doświadczony zawodnik z pewnością poprawi naszą grę w defensywie. Jego nastawienie i doświadczenie bez wątpienia pomogą naszemu młodemu zespołowi - oświadczył nowy trener Westermanna.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy