OFICJALNIE: Wielki pech Hudsona-Odoia - dla niego sezon się już skończył. Szanse na transfer przekreślone?!

OFICJALNIE: Wielki pech Hudsona-Odoia - dla niego sezon się już skończył. Szanse na transfer przekreślone?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Callum Hudson-Odoi

Callum Hudson-Odoi już nie zagra w tym sezonie, a na boisko wrócić może najwcześniej dopiero jesienią.

18-letni skrzydłowy Chelsea w poniedziałkowym meczu ligowym przeciwko Burnley (2-2) zerwał ścięgno Achillesa, o czym sam poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zwykle przy tego typu kontuzjach przerwa w grze wynosi między sześć a dziewięć miesięcy, co oznacza, że piłkarz straci przynajmniej okres przygotowawczy i początek kolejnego sezonu.

Umowa zawodnika z Chelsea obowiązuje tylko do 30 czerwca 2020 roku i od dłuższego czasu wiadomo, że chciałby on dołączyć do Bayernu Monachium. Zimą jednak Anglicy odrzucili wszelkie oferty, licząc na przekonanie młodego talentu do pozostania na Stamford Bridge. Jeszcze nie wiadomo, jak uraz wpłynie na kwestię odejścia z Chelsea, ale można wątpić, czy Niemcy zaoferują dużą kwotę za piłkarza, którego czeka tak istotna dla przyszłej kariery rehabilitacja.

Hudson-Odoi w trwającym sezonie wystąpił w 24 meczach pierwszego zespołu Chelsea, strzelając pięć bramek i zaliczając pięć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy