OFICJALNIE: Willem Geubbels w FC Nantes

OFICJALNIE: Willem Geubbels w FC Nantes
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Nantes

FC Nantes poinformowało o sprowadzeniu Willema Geubbelsa.

FC Nantes zaczęło ten sezon przyzwoicie i po czterech kolejkach plasuje się w ligowej tabeli na dwunastym miejscu z dorobkiem czterech punktów.

Klubowe władze nie chcą tym razem dopuścić do sytuacji, w której zespół będzie musiał walczyć o utrzymanie w barażach, dlatego w ostatnim dniu okna transferowego zabezpieczono jeszcze kadrę pierwszego zespołu.

Do ekipy prowadzonej przez Antoine'a Kombouaré przybył Willem Geubbels.

Skrzydłowy, który może grać też na środku ataku, nie miał zbyt wielkich szans na regularną grę w AS Monaco, dlatego też postanowił rozejrzeć się za innymi opcjami.

Pomocną dłoń wyciągnęło do niego wspomniane Nantes, gdzie przenosi się w ramach wypożyczenia. Porozumienie, które zawarły strony jest ważne do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję wykupu.

20-latek rozegrał w poprzednim sezonie dla ekipy z Księstwa łącznie 15 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy