Oficjalnie: Wszołek definitywnie w QPR

Oficjalnie: Wszołek definitywnie w QPR fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: F-MG

Queens Park Rangers wykupiło Pawła Wszołka z Hellasu Werona.

Włodarze zespołu z Loftus Road zdecydowali się skorzystać z prawa do pierwokupu reprezentanta Polski. Obie strony nie ujawniły kwoty odstępnego za 24-letniego skrzydłowego, ale nieoficjalnie mówi się, że wyniosła ona dwa miliony euro.

Wszołek po ustaleniu warunków indywidualnego kontraktu z klubem z Championship związał się z nim do końca czerwca 2019 z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Były piłkarz Polonii Warszawa oraz Sampdorii w trwających rozgrywkach wystąpił w 18 meczach QPR i strzelił w nich trzy bramki oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy