Oficjalnie: Wychowanek Dynama w Koronie

Oficjalnie: Wychowanek Dynama w Koronie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Korona Kielce

Ukraiński bramkarz, Oleksij Szlakotin, podpisał roczny kontrakt z Koroną Kielce.

Aleks od kilkunastu dni był testowany w Koronie, wziął udział w zgrupowaniu w Kleszczowie. Dziś zawodnik wyjedzie z "żółto-czerwonymi" na obóz do Turcji, a umowa, jaką podpisał z Koroną będzie obowiązywać do grudnia 2012 roku. 

Szlakotin ma 22 lata, 197 centymetrów wzrostu i waży 92 kilogramy. Jest wychowankiem Dynama Kijów, w Polsce reprezentował barwy Czarnych Żagań i ostatnio Zagłębia Sosnowiec. Ukraiński bramkarz jesienią wystąpił w dwunastu drugoligowych meczach w barwach Zagłębia Sosnowiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy