OFICJALNIE: Wyczekiwany transfer Juventusu na ostatniej prostej. Testy medyczne!

OFICJALNIE: Wyczekiwany transfer Juventusu na ostatniej prostej. Testy medyczne! fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Juventus FC

Mattia Perin dzisiaj lub jutro zostanie zawodnikiem Juventusu.

Perin przyleciał już do Turynu, by przejść testy medyczne i złożyć podpis pod umową. Jego transfer z Genoi będzie kosztował 12 milionów euro i ewentualne trzy miliony euro bonusów. Czteroletni kontrakt zagwarantuje mu zarobki na poziomie 2,5 miliona euro za sezon.

25-letni bramkarz tym samym bezpośrednio zastępuje Gianluigiego Buffona w kadrze Juventusu i o miejsce w pierwszym składzie będzie rywalizował z reprezentantem Polski, Wojciechem Szczęsnym. Już wcześniej zapowiedziano, że numerem jeden początkowo ma być właśnie Polak.

Perin ma za sobą dwa mecze w reprezentacji Włoch i swego czasu szykowano go na następcę Buffona. Kontuzje zahamowały jednak jego karierę, która teraz wydaje się wracać na właściwe tory.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy