Oficjalnie: Z Gdańska do Kielc

Oficjalnie: Z Gdańska do Kielc
Redakcja
Redakcja
Źródło: Korona Kielce

Były piłkarz Lechii Gdańsk - Mateusz Łuczak podpisał dziś 3-letni kontrakt z Koroną Kielce i weźmie udział w obozie w Turcji.

22-letni Łuczak wystąpił kilka dni temu w spotkaniu sparingowym Korony przeciwko ŁKS Łódź rozegranym w Kleszczowie.

 - Po meczu spotkaliśmy się z trenerem Ojrzyńskim i wspólnie ustaliliśmy, że chcemy, aby Mateusz trafił do Korony. W tym momencie wszystko zależy od warunków, jakie postawi Lechia. W najbliższych dniach sprawa powinna się wyjaśnić – mówił wówczas dyrektor do spraw sportowych Korony, Jarosław Niebudek. 

Łuczak ma 21 lat, jest wychowankiem Polonii Gdańsk, a przez kolejne lata reprezentował barwy Lechii. Ponadto w swojej karierze napastnik zaliczył także epizod w innym trójmiejskim klubie - w II ligowym Bałtyku Gdynia.  W rundzie jesiennej obecnego sezonu rozegrał 3 mecze w Ekstraklasie w drużynie Lechii Gdańsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy