OFICJALNIE: Z Manchesteru City do Bundesligi! Zack Steffen w Fortunie Düsseldorf

OFICJALNIE: Z Manchesteru City do Bundesligi! Zack Steffen w Fortunie Düsseldorf
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fortuna Düsseldorf

Fortuna Düsseldorf poinformowała o pozyskaniu Zacka Steffena.

24-latek przeprowadza się do Bundesligi z Manchesteru City na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

- Pozyskaliśmy bramkarzy, wykazującego się dużymi umiejętnościami, co potwierdził zresztą w kilku klubach. Jest ponadto bardzo dobrze wyszkolony technicznie, dlatego świetnie radzi sobie z rozgrywaniem piłki oraz w sytuacjach jeden na jeden — powiedział dyrektor sportowy, Lutz Pfannenstiel.

Golkiper trafił na Etihad Stadium kilka dni temu z Columbus Crew na zasadzie transferu definitywnego. Anglicy zapłacili za ten transfer osiem milionów euro.

Amerykanin rozegrał od początku tego sezonu 13 meczów. W czterech z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy