OFICJALNIE: Z rezerw Wolverhampton do Polski. Carlos Heredia w Miedzi Legnica

OFICJALNIE: Z rezerw Wolverhampton do Polski. Carlos Heredia w Miedzi Legnica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Carlosa Heredii.

Pomimo tego, że rozgrywki zaplecza Ekstraklasy wystartowały już praktycznie miesiąc temu, to Miedź Legnica nadal jest aktywna na rynku transferowym. W ostatnich godzinach poinformowano o pozyskaniu Carlosa Heredii.

Urodzony w Barcelonie 20-latek przenosi się do Polski z rezerw Wolverhampton na zasadzie transferu definitywnego. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku.

- Podpisanie umowy z Miedzią jest dla mnie wspaniałą okazją na kontynuowanie kariery w dorosłej piłce na dobrym poziomie. Miedź jest znakomicie zorganizowanym klubem. Cieszę się, że tu jestem i czekam na okazję na debiut — powiedział skrzydłowy.

W poprzednim sezonie Heredia rozegrał w rezerwach angielskiej drużyny 12 meczów. Strzelił w nich jednego gola i zanotował dwie asysty.

20-latek to czterokrotny reprezentant dorosłej kadry Dominikany. Tym samym został pierwszym kadrowiczem tego państwa w Polsce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy