OFICJALNIE: Z Siedlec do Serie A? Najpierw testy

OFICJALNIE: Z Siedlec do Serie A? Najpierw testy
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że Paweł Łydkowski będzie w najbliższym czasie testowany przez SPAL.

Od wtorku do soboty we włoskiej Ferrarze będzie trenował Paweł Łydkowski. Zawodnik Pogoni Siedlce został zaproszony na testy do drużyny SPAL do lat dziewiętnastu. Podczas następnych pięciu dni 19-latek będzie trenował z drużyną młodzieżową oraz wystąpi w turnieju, co powinno pozwolić włoskim trenerom na zweryfikowanie jego umiejętności.

Łydkowski jest wychowankiem siedleckiej Pogoni, ale dotychczas nie miał okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w pierwszym zespole. 19-latek od maja 2017 roku trzykrotnie znalazł się na ławce rezerwowych podczas spotkań Nice I Ligi, jednak na tym kończył się jego udział w meczach.

Teraz 19-latek ma szansę na zrobienie dużego kroku w swojej karierze, którym może się okazać dla niego wyjazd do Włoch. W przypadku definitywnego transferu do SPAL Łydkowski będzie mógł podpatrywać dwóch znacznie bardziej doświadczonych polskich stoperów, czyli Thiago Cionka i Bartosza Salamona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy