OFICJALNIE: Z Siedlec do Serie A? Najpierw testy

OFICJALNIE: Z Siedlec do Serie A? Najpierw testy
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że Paweł Łydkowski będzie w najbliższym czasie testowany przez SPAL.

Od wtorku do soboty we włoskiej Ferrarze będzie trenował Paweł Łydkowski. Zawodnik Pogoni Siedlce został zaproszony na testy do drużyny SPAL do lat dziewiętnastu. Podczas następnych pięciu dni 19-latek będzie trenował z drużyną młodzieżową oraz wystąpi w turnieju, co powinno pozwolić włoskim trenerom na zweryfikowanie jego umiejętności.

Łydkowski jest wychowankiem siedleckiej Pogoni, ale dotychczas nie miał okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w pierwszym zespole. 19-latek od maja 2017 roku trzykrotnie znalazł się na ławce rezerwowych podczas spotkań Nice I Ligi, jednak na tym kończył się jego udział w meczach.

Teraz 19-latek ma szansę na zrobienie dużego kroku w swojej karierze, którym może się okazać dla niego wyjazd do Włoch. W przypadku definitywnego transferu do SPAL Łydkowski będzie mógł podpatrywać dwóch znacznie bardziej doświadczonych polskich stoperów, czyli Thiago Cionka i Bartosza Salamona.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Juventus znalazł się pod lupą prokuratury. Wszystko przez ustawiony egzamin Luisa Suáreza Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Z zaplecza Ekstraklasy do Lazio? Włosi zabiegają o polski talent Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze Laurent Blanc nie ma zamiaru prowadzić profesjonalnego klubu. Już nigdy w swojej karierze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy